Zpět na úvod

ZLATÁ Známka kvality 2021 pro Baumit StarTrack X1

Baumit získal ZLATOU Známku kvality v soutěži VÝROBEK-TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu 2021 za výrobek Baumit StarTrack X1 a dále Čestné uznání za výrobek Baumit MosaikTop-Natural Line. Předání ocenění proběhlo v rámci vyhlášení a předání ocenění soutěže Známka kvality 2021 v prostorách Nadace ABF dne 6. 12. 2021.

Udělování známek organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci svého nadačního programu Česká stavební akademie ve spolupráci s těmito institucemi: Asociace inovačního podnikání ČR Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, Český svaz stavebních inženýrů České vysoké učení technické v Praze – Fakulta stavební Hospodářská komora ČR Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Odborná rada pro BIM Sdružení pro výstavbu silnic Praha Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR Svaz zkušeben pro výstavbu.

Ocenění za Baumit převzal Ing. Pavel Med, generální ředitel Baumit, spol. s r.o.

Po převzetí ocenění byl zorganizovaný rozhovor s ředitelem Baumit spol. s r.o. Ing. Pavlem Medem rozhovor pro hlavního zpravodajství CNN Prima News 7.12.2021.


Baumit Akademie je unikátní program vzdělávání obsahující jednak soubor odborných krajských konferencí s aktuálními tématy, které jsou určeny pro projektanty, investory, architekty a odborníky ze stavební praxe, ale také řadu dalších regionálních seminářů, které jsou určeny pro zpracovatele stavebních materiálů. Jedná se mimo jiné o skvělou příležitost pro setkání profesionálů, výměnu nejnovějších poznatků a konzultaci svých vlastních zkušeností s předními odborníky z oboru.

Pořadatelem Baumit Akademie je:

BAUMIT, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem, IČ 48038296, DIČ CZ48038296
Společnost je zapsaná v OR vedeném městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 15358.
www.baumit.cz